Kábel 3.5mm stereo jack M/F predlžovací 5m, krútený, čierny
na použitie ako predlžovací kábel pre stereo slúchadlá s 3,5 mm jackom Technické š..... celý popis
- na použitie ako predlžovací kábel pre stereo slúchadlá s 3,5 mm jackom
Technické špecifikácie
| Typ kábla | stočený kábel |
| Spojenie, kontaktný materiál | nikel |
| Označenia | CE, WEEE |
| Jednotka spotreby | 1 ks. v polybagu |
| Typ pripojenia | 3,5 mm samec (3-kolíkový, stereo) |
| Pripojenie 2, typ | 3,5 mm samica (3-pin, stereo) |
| Farba | čierna |
| Farebné prevedenie | čierna |
- For extending audio cables with 3.5 mm jack plugs, which are used for stereo headphones
- Ultra-flexible spiral cable for bridging long distances
- High-quality AUX connectors provide perfect sound quality without interference noise
- Goobay AUX extension cable with small bending radius
Technical specifications
| Connection, contact material | nickel |
| Connection, type | 3.5 mm male (3-pin, stereo) |
| Connection 2, type | 3.5 mm female (3-pin, stereo) |
| Cable type | coiled cable |
| Color version | black |
| Color | black |
| Consumption Unit | 1 pc. bulk |
| Packaging type | Cable Tag |
| Cable length | 5 m |
| Markings | CE, WEEE |
Parametre
Konektor 1
3,5mm stereo samec
Konektor 2
3,5mm stereo samica
Dĺžka
5m
Farba
Čierna
Premium
nie
Pozlatený konektor
nie
Slim
nie
Typ kábla
Predlžovací (Samec - Samica)
Materiál vodiča
CCS (Copper-clad steel) - pomedená oceľ
Prečo my
8 000 + produktov
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Riešenia na mieru
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.

































































