Konvertor Fiber (SC) to RJ45 Gigabit SX, MM, 850nm/550m

Konvertor Fiber (SC) to RJ45 Gigabit SX, MM, 850nm/550m

Kód: {{ productModel }}
Výrobca: EFB
Kat. č.: EL024V2
EAN: 4049759057916

Media Converter RJ45-STP/SC 850nm/550m, Gigabit SX, MMLink: 275 m 550 mFO Port: SC 1000SX OM1 SC 1000SX OM2..... celý popis

Externý sklad 
82,61 € s DPH 68,84 € bez DPH
Media Converter RJ45-STP/SC 850nm/550m, Gigabit SX, MM
Link: 275 m 550 m
FO Port: SC 1000SX OM1 SC 1000SX OM2
Medium: MM 50/62.5/125 MM 50/125
RJ45-Port: 1000T
Type: Gigabit
Media Converter Fast Ethernet 1000BaseT - 1000BaseSX SC Multimode Ethernet Standards: 1000BaseTX/SX RJ45 Port: 1000Mbps, Full/Half-Duplex Autonegotiation and Auto MDI/MDIX LWL Port: SC Duplex 1000BaseSX (850nm), 50/125µ up to 550m, 62.5/125µ up to 275 m Diagnostic LEDs External power supply included Metal-housing (L x W x H): 115.6 x 70.5 x 26 mm
Prečo my
Extra rýchla doprava

V Bratislave vám tovar doručíme do 2 hodín a do iných miest Slovenska do 24 hodín.

8 000 + produktov

Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.

Riešenia na mieru

Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.