19" Polica 500mm, max. 50kg, 1U, sada skrutiek a podložiek v balení, čierna
19" Polica 500mm, max. 50kg, 1U, sada skrutiek a podložiek v balení, čierna
ROLINE 19-palcová polica 1 U 500 T 50 kg čierna Trvalo inštalovateľné police sa dajú jednoducho pripevniť n..... celý popis
Trvalo inštalovateľné police sa dajú jednoducho pripevniť na štyri 19" profilové lišty vašej 19" sieťovej alebo serverovej skrine. Sú vyrobené z robustného, perforovaného plechu a majú nosnosť až 50 kg, vďaka čomu sú ideálnym úložným povrchom pre komponenty, ktoré nie je možné inštalovať do 19" rackov. Montážne lišty je možné podľa potreby nastaviť.
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Technológia 19"- / 10" |
| Typ produktu | 19-palcové skladacie dno |
| Farba | čierna |
| Rozsah dodávky | Polica, montážna sada (skrutky, matice, podložky), rukoväť |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Maximálna nosnosť | 50 |
| Farba RAL | RAL 9005 Čierna |
| Výška | 44 |
| Šírka | 485 |
| Hĺbka | 500 |
| Hmotnosť | 3.2 |
| Výška balenia (jeden kus) | 55 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 525 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 500 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 3,54 |
| Celková hmotnosť | 3,54 |
ROLINE 19 inch shelf 1 U 500 T 50 kg black
The permanently installable shelves can be easily attached to the four 19" profile rails of your 19" network or server enclosure. They are made of sturdy, perforated sheet metal and have a load capacity of up to 50 kg, making them the ideal storage surface for components that cannot be installed in 19" racks. The mounting rails can be adjusted as required.
Technical specifications
| Product group | 19"- / 10" technology |
| Product type | 19"-fold bottom |
| Colour | black |
| Scope of delivery | Shelf, installation set (screws, cage nuts, washers), handle |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Material group | Steel |
| Maximum weight capacity | 50 |
| RAL colour | RAL 9005 Jet black |
| Height | 44 |
| Width | 485 |
| Depth | 500 |
| Weight | 3.2 |
| Height of packaging (single piece) | 55 |
| Width of packaging (single piece) | 525 |
| Depth of packaging (single piece) | 500 |
| Package weight (single piece) | 3.54 |
| Gross weight | 3.54 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































