19" Polica 550mm, max. 25kg, 1U, sada skrutiek a podložiek v balení, čierna
19" Polica 550mm, max. 25kg, 1U, sada skrutiek a podložiek v balení, čierna
ROLINE 19-palcová polica 1 U výsuvná 550 T 25 kg čierna Výsuvné police sa dajú jednoducho namontovať na šty..... celý popis
Výsuvné police sa dajú jednoducho namontovať na štyri 19" profilové lišty vašich 19" skriniek. Sú vyrobené z robustného, perforovaného kovu s vysokou nosnosťou, a preto poskytujú ideálnu úložnú plochu pre vaše komponenty. Pre jednoduchšie vyťahovanie políc je možné pripevniť rukoväť, ktorá je súčasťou balenia. Police sú dostupné v sivej (RAL 7035) a čiernej (RAL 9005) farbe.
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Technológia 19"- / 10" |
| Typ produktu | 19-palcové skladacie dno |
| Farba | čierna |
| Rozsah dodávky | Polica, montážna sada (skrutky, matice, podložky), rukoväť |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Farba RAL | RAL 9005 Čierna |
| Výška | 40 |
| Šírka | 485 |
| Hĺbka | 568 |
| Hmotnosť | 3.3 |
| Výška balenia (jeden kus) | 43 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 610 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 490 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 3,41 |
| Celková hmotnosť | 3,41 |
ROLINE 19 inch shelf 1 U extendable 550 T 25 kg black
The pull-out shelves can be easily mounted on the four 19" profile rails of your 19" cabinets. They are made of sturdy, perforated metal with a high load-bearing capacity and therefore provide an ideal storage surface for your components. A handle included in the scope of delivery can be attached to make it easier to pull out the shelves. The shelves are available in grey (RAL 7035) and black (RAL 9005).
Technical specifications
| Product group | 19"- / 10" technology |
| Product type | 19"-fold bottom |
| Colour | black |
| Scope of delivery | Shelf, installation set (screws, cage nuts, washers), handle |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Material group | Steel |
| RAL colour | RAL 9005 Jet black |
| Height | 40 |
| Width | 485 |
| Depth | 568 |
| Weight | 3.3 |
| Height of packaging (single piece) | 43 |
| Width of packaging (single piece) | 610 |
| Depth of packaging (single piece) | 490 |
| Package weight (single piece) | 3.41 |
| Gross weight | 3.41 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































