19" Polica 770mm, max. 50kg, 1U, sada skrutiek a podložiek v balení, sivá
19" Polica 770mm, max. 50kg, 1U, sada skrutiek a podložiek v balení, sivá
ROLINE 19-palcová polica 1 U 770 T 50 kg sivá Trvalo inštalovateľné police sa dajú jednoducho prip..... celý popis
ROLINE 19-palcová polica 1 U 770 T 50 kg sivá
Trvalo inštalovateľné police sa dajú jednoducho pripevniť na štyri 19" profilové lišty vašej 19" sieťovej alebo serverovej skrine. Sú vyrobené z odolného, perforovaného kovu a majú nosnosť až 50 kg, vďaka čomu sú ideálnym úložným povrchom pre komponenty, ktoré nie je možné nainštalovať do 19" racku. Montážne lišty je možné podľa potreby nastaviť.
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Technológia 19"- / 10" |
| Typ produktu | 19-palcové skladacie dno |
| Farba | sivá |
| Rozsah dodávky | Polica, montážna sada (skrutky, matice, podložky), rukoväť |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Maximálna nosnosť | 50 |
| Farba RAL | RAL 7035 Svetlosivá |
| Výška | 32 |
| Šírka | 485 |
| Hĺbka | 736 |
| Hmotnosť | 3.17 |
| Výška balenia (jeden kus) | 44 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 810 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 490 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 3,5 |
| Celková hmotnosť | 3,5 |
ROLINE 19 inch shelf 1 U 770 T 50 kg grey
The permanently installable shelves can be easily attached to the four 19" profile rails of your 19" network or server enclosure. They are made of sturdy, perforated metal and have a load capacity of up to 50 kg, making them the ideal storage surface for components that cannot be installed in a 19" rack. The mounting rails can be adjusted as required.
Technical specifications
| Product group | 19"- / 10" technology |
| Product type | 19"-fold bottom |
| Colour | grey |
| Scope of delivery | Shelf, installation set (screws, cage nuts, washers), handle |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Material group | Steel |
| Maximum weight capacity | 50 |
| RAL colour | RAL 7035 Light grey |
| Height | 32 |
| Width | 485 |
| Depth | 736 |
| Weight | 3.17 |
| Height of packaging (single piece) | 44 |
| Width of packaging (single piece) | 810 |
| Depth of packaging (single piece) | 490 |
| Package weight (single piece) | 3.5 |
| Gross weight | 3.5 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































