19" Polica pevná 440x350mm, max. 25kg, 2U, čierna, U-tvar
19" polica VALUE na inštaláciu do 19-palcových rackov a nástenných skríň - šetrí miesto vďaka zahnutému okraju..... celý popis
19" polica VALUE na inštaláciu do 19-palcových rackov a nástenných skríň - šetrí miesto vďaka zahnutému okraju nahor.
- 19" montážny stojan s maximálnou nosnosťou 25 kg
- Výsuvná hĺbka: 363 mm - 460 mm
- Šetrí miesto v 19" racku, pretože hrana je zahnutá nahor.
- Uhlové konzoly sú súčasťou balenia
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | 19"-/10"-stojan na vybavenie |
| Typ produktu | 19" nosiče náradia |
| Farba | čierna |
| Rozsah dodávky | Polica, montážne skrutky, uhlové konzoly |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Jednotky výšky | 2 |
| Materiálová skupina | kov |
| Pôvodná plocha (Š x H) | 440 x 350 mm |
| Požadovaná montážna výška | 2U |
| Maximálna nosnosť | 25 |
| Výška | 88 |
| Šírka | 482,6 |
| Hĺbka | 353 |
| Hmotnosť | 1895 |
| Výška balenia (jeden kus) | 100 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 370 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 500 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 2.1 |
| Celková hmotnosť | 2.1 |
VALUE 19" Shelf for installation in 19-inch racks and wall-mounted enclosures - saves space as the edge is curved upwards.
- 19" mounting rack with a maximum load capacity of 25 kg
- Depth extendable: 363mm - 460mm
- Saves space in the 19" rack as the edge is curved upwards.
- Angle brackets included
Technical specifications
| Product group | 19"-/10"-Equipment rack |
| Product type | 19"-tool carriers |
| Colour | black |
| Scope of delivery | Shelf, mounting screws, angle brackets |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Height units | 2 |
| Material group | metal |
| Footprint (WxD) | 440 x 350 mm |
| Required mounting height | 2U |
| Maximum weight capacity | 25 |
| Height | 88 |
| Width | 482.6 |
| Depth | 353 |
| Weight | 1895 |
| Height of packaging (single piece) | 100 |
| Width of packaging (single piece) | 370 |
| Depth of packaging (single piece) | 500 |
| Package weight (single piece) | 2.1 |
| Gross weight | 2.1 |
Prečo my
8 000 + produktov
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Riešenia na mieru
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































