19" Rack na stenu 12U, sivý, 713x600x600mm (HxWxD), RAL7035, IP55, vonkajší, odnímateľné bočnice
19" Rack na stenu 12U, sivý, 713x600x600mm (HxWxD), RAL7035, IP55, vonkajší, odnímateľné bočnice
19-palcová nástenná skrinka Pro 12 U 600x600 ŠxH IP55 vonkajšia sivá Vonkajšie sieťové rozvádzače ..... celý popis
19-palcová nástenná skrinka Pro 12 U 600x600 ŠxH IP55 vonkajšia sivá
Vonkajšie sieťové rozvádzače na montáž na stenu sú vyvinuté v súlade s triedou ochrany IP55 a sú špeciálne navrhnuté na použitie v náročných prostrediach, najmä vonku. Nástenné rozvádzače ponúkajú 3-bodový uzamykací systém s uzamykateľnou otočnou rukoväťou a izolovanými káblovými priechodkami PG. Integrované kryty ventilačných filtrov zabezpečujú vetranie a poskytujú ochranu pred vodou a prachom v súlade s krytím IP54. Tieto rozvádzače sú ideálne pre vonkajšie priestory, ktoré sú vystavené vplyvom prostredia, ako je dážď, krupobitie a striekajúca voda. Strešný podvozok je vybavený filtrovanou oblasťou na inštaláciu ventilátorového modulu. Vo vnútri sa nachádza pár (od hĺbky 600 mm dva páry) pozinkovaných 19" profilových líšt, ktoré je možné odčítať v oboch smeroch a sú hĺbkovo nastaviteľné. Každá rozvádzač pozostáva z robustnej oceľovej konštrukcie s hrúbkou materiálu až 2,0 mm.
Farebné nanášanie sa vykonáva elektrostatickým práškovým nástrekom v štandardnej sivej farbe (RAL 7035). Montáž na stenu sa vykonáva pomocou priložených montážnych konzol. Voliteľne je možné skrinky použiť so základňou ako voľne stojace riešenie alebo ich pripevniť na stĺpy pomocou montážnej sady.
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Technológia 19"- / 10" |
| Typ produktu | 19"-Vonkajšia nástenná skrinka |
| Farba | sivá |
| Rozsah dodávky | 19-palcová nástenná skrinka Pro 12 U, sada uzemňovacích káblov, 2x kľúče, montážna sada (skrutky, matice, podložky) |
| Typ profilovej lišty | v tvare L |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Model | S trvalým rámom |
| Jednotky výšky | 12 |
| Minimálna podporovaná hĺbka racku | 260 |
| Maximálna podporovaná hĺbka racku | 535 |
| Stav dodania | kompletne zmontované |
| Odnímateľné | nie |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Materiál predných dverí | Oceľ |
| Montovateľné na stenu | áno |
| Nastaviteľné nožičky | nie |
| Maximálna nosnosť | 100 |
| Trieda ochrany (IP kód) | IP55 |
| Zvukotesné | nie |
| Počet dverí | 1 |
| S prednými dverami | áno |
| So zadnými dvierkami | nie |
| S presklenými dverami | nie |
| Predná strana | Oceľové dvere |
| Regálové lišty | nie |
| Bočné panely sú súčasťou balenia | nie |
| Odnímateľné bočné panely | nie |
| Odnímateľné predné dvere | áno |
| Odnímateľné zadné dvere | nie |
| Vetranie | Pasívne |
| Farba RAL | RAL 7035 Svetlosivá |
| Výška | 713 |
| Šírka | 600 |
| Hĺbka | 600 |
| Hmotnosť | 43 |
| Výška balenia (jeden kus) | 730 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 690 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 630 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 45,85 |
| Celková hmotnosť | 45,85 |
19 inch wall-mounted housing Pro 12 U 600x600 WxD IP55 outdoor grey
The outdoor network enclosures for wall mounting are developed in accordance with protection class IP55 and are specially designed for use in harsh environments, particularly outdoors. The wall-mounted enclosures offer a 3-point locking system with lockable swivelling handle and insulated PG cable glands. Integrated ventilation filter housings ensure ventilation and provide protection against water and dust in accordance with IP54. These enclosures are ideal for outdoor areas that are exposed to environmental influences such as rain, hail and splash water. The roof chassis is equipped with a filtered area for the installation of a fan module. Inside there is a pair (from 600 mm depth two pairs) of galvanised 19" profile rails, which can be read in both directions and are adjustable in depth. Each cabinet consists of a robust steel construction with a material thickness of up to 2.0 mm.
The colouring is done by electrostatic powder coating in the standard colour grey (RAL 7035). Wall mounting is carried out using the enclosed mounting brackets. Optionally, the cabinets can be used with a base as a free-standing solution or attached to poles using a mounting set.
Technical specifications
| Product group | 19"- / 10" technology |
| Product type | 19"-Outdoor wall housing |
| Colour | grey |
| Scope of delivery | 19-inch wall-mounted housing Pro 12 U, earthing cable set, 2x spanners, installation set (screws, cage nuts, washers) |
| Type of profile rail | L-shaped |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Model | With permanent frame |
| Height units | 12 |
| Minimum rack depth supported | 260 |
| Maximum rack depth supported | 535 |
| Delivery condition | fully assembled |
| Demountable | no |
| Material group | Steel |
| Material front door | Steel |
| Wall mountable | yes |
| Adjustable feets | no |
| Maximum weight capacity | 100 |
| Protection class (IP Code) | IP55 |
| Soundproof | no |
| Number of doors | 1 |
| With front door | yes |
| With backside door | no |
| With glazed door | no |
| Front | Steel door |
| Rack rails | no |
| Side panels included | no |
| Removeable side panels | no |
| Removable front door | yes |
| Removable back door | no |
| Ventilation | Passive |
| RAL colour | RAL 7035 Light grey |
| Height | 713 |
| Width | 600 |
| Depth | 600 |
| Weight | 43 |
| Height of packaging (single piece) | 730 |
| Width of packaging (single piece) | 690 |
| Depth of packaging (single piece) | 630 |
| Package weight (single piece) | 45.85 |
| Gross weight | 45.85 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































