19" Rack na stenu 6U, sivý, 379x600x600mm (HxWxD), odnímateľné bočnice
19" Rack na stenu 6U, sivý, 379x600x600mm (HxWxD), odnímateľné bočnice
ROLINE 19-palcová nástenná skrinka Basic Plus s hĺbkou 600 mm Nástenné rozvádzače série ROLINE Bas..... celý popis
ROLINE 19-palcová nástenná skrinka Basic Plus s hĺbkou 600 mm
Nástenné rozvádzače série ROLINE Basic Plus boli špeciálne navrhnuté pre flexibilné sieťové káble. Táto séria predstavuje ideálnu rovnováhu medzi sériami ROLINE PRO a ROLINE Basic. Základná doska a strecha sú vybavené perforovaným káblovým vstupom. Okrem toho perforovaná oblasť v streche umožňuje umiestnenie ventilátorového modulu. Vo vnútri je nainštalovaný pár pozinkovaných profilových líšt s výškovými jednotkami 483 mm (19"), ktoré sú tiež hĺbkovo nastaviteľné. Robustné oceľové konštrukcie rozvádzačov sú vyrobené z pevného oceľového plechu a sú dostupné s práškovým nástrekom v sivej (RAL 7035) alebo čiernej (RAL 9005) farbe. Bočné panely sú vybavené rýchloupínacím uzáverom a sú odnímateľné, čo zlepšuje prístupnosť. Do bočných panelov je možné nainštalovať aj voliteľný zámok. Montáž na stenu sa vykonáva v dvoch jednoduchých krokoch: Najprv sa zadný panel priskrutkuje k stene a potom sa pripojí k puzdru. Na voľné postavenie rozvádzačov je možné použiť voliteľné vyrovnávacie nožičky alebo kolieska.
- Nosnosť: 80 kg
- Predné dvere z tvrdeného skla, uzamykateľné
- Bočné panely sú vybavené rýchloupínacím mechanizmom a sú odnímateľné
- Strecha s výrezom pre moduly ventilátorov
- Možnosť prívodu kábla na streche a základni
- Vetracie otvory pre pasívne vetranie a odsávanie vzduchu
- Vrátane montážneho materiálu
- Trieda ochrany IP: IP20
- Dodávka: zmontované
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Technológia 19"- / 10" |
| Typ produktu | 19" nástenné puzdro |
| Farba | sivá |
| Rozsah dodávky | ROLINE 19-palcová nástenná skrinka Basic Plus, sada uzemňovacích káblov, 2x kľúče, montážny návod |
| Typ profilovej lišty | v tvare L |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Model | S trvalým rámom |
| Jednotky výšky | 6 |
| Minimálna podporovaná hĺbka racku | 320 |
| Maximálna podporovaná hĺbka racku | 450 |
| Stav dodania | kompletne zmontované |
| Odnímateľné | áno |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Materiál predných dverí | Sklo |
| Montovateľné na stenu | áno |
| Nastaviteľné nožičky | nie |
| Maximálna nosnosť | 80 |
| Trieda ochrany (IP kód) | IP20 |
| Zvukotesné | nie |
| Počet dverí | 1 |
| S prednými dverami | áno |
| So zadnými dvierkami | nie |
| S presklenými dverami | áno |
| Predná strana | Sklenené dvere |
| Regálové lišty | áno |
| Bočné panely sú súčasťou balenia | áno |
| Odnímateľné bočné panely | áno |
| Odnímateľné predné dvere | áno |
| Odnímateľné zadné dvere | nie |
| Vetranie | Pasívne |
| Farba RAL | RAL 7035 Svetlosivá |
| Výška | 379 |
| Šírka | 600 |
| Hĺbka | 600 |
| Hmotnosť | 13,9 |
| Výška balenia (jeden kus) | 399 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 935 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 630 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 15,5 |
| Celková hmotnosť | 15,5 |
ROLINE 19 inch wall-mounted housing Basic Plus with 600 mm depth
The wall-mounted enclosures in the ROLINE Basic Plus series have been specially designed for flexible network cabling. This series represents an ideal balance between the ROLINE PRO and ROLINE Basic series. The base plate and the roof are equipped with a punched cable inlet. In addition, a punched-out area in the roof makes it possible to accommodate a fan module. Inside, a pair of galvanised profile rails with height units of 483 mm (19") are installed, which are also adjustable in depth. The robust steel constructions of the cabinets are made of strong sheet steel and are available powder-coated in grey (RAL 7035) or black (RAL 9005). The side panels are fitted with a quick-release fastener and are removable, which improves accessibility. An optional lock can also be installed in the side panels. Wall mounting is carried out in two simple steps: Firstly, the rear panel is screwed to the wall and then connected to the housing. Optional levelling feet or castors can be used to make the cabinets free-standing.
- Load capacity: 80 kg
- Front door made of tempered glass, lockable
- Side panels are fitted with a quick-release mechanism and are removable
- Roof with cut-out for fan modules
- Cable feed possible on roof and base
- Ventilation slots for passive ventilation and air extraction
- Incl. mounting material
- IP protection class: IP20
- Delivery: assembled
Technical specifications
| Product group | 19"- / 10" technology |
| Product type | 19"-wall housing |
| Colour | grey |
| Scope of delivery | ROLINE 19 inch Wall Cabinet Basic Plus, earthing cable set, 2x spanners, assembly instructions |
| Type of profile rail | L-shaped |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Model | With permanent frame |
| Height units | 6 |
| Minimum rack depth supported | 320 |
| Maximum rack depth supported | 450 |
| Delivery condition | fully assembled |
| Demountable | yes |
| Material group | Steel |
| Material front door | Glass |
| Wall mountable | yes |
| Adjustable feets | no |
| Maximum weight capacity | 80 |
| Protection class (IP Code) | IP20 |
| Soundproof | no |
| Number of doors | 1 |
| With front door | yes |
| With backside door | no |
| With glazed door | yes |
| Front | Glass door |
| Rack rails | yes |
| Side panels included | yes |
| Removeable side panels | yes |
| Removable front door | yes |
| Removable back door | no |
| Ventilation | Passive |
| RAL colour | RAL 7035 Light grey |
| Height | 379 |
| Width | 600 |
| Depth | 600 |
| Weight | 13.9 |
| Height of packaging (single piece) | 399 |
| Width of packaging (single piece) | 935 |
| Depth of packaging (single piece) | 630 |
| Package weight (single piece) | 15.5 |
| Gross weight | 15.5 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































