19" Ventilačná jednotka, 4 vetráky, 1U, s termostatom, sivá
19" Ventilačná jednotka, 4 vetráky, 1U, s termostatom, sivá
ROLINE 19-palcová ventilátorová jednotka 4 ventilátory termostat sivý Ventilátorové jednotky je mo..... celý popis
ROLINE 19-palcová ventilátorová jednotka 4 ventilátory termostat sivý
Ventilátorové jednotky je možné flexibilne použiť v akejkoľvek 19" skrini. Každá ventilátorová jednotka sa dodáva s dvoma sadami montážnych konzol. So štandardnou sadou môžete ventilátorovú jednotku pripevniť k akejkoľvek výškovej jednotke vašej sieťovej alebo serverovej skrine. Druhá sada umožňuje inštaláciu do 19" sieťových alebo serverových skríň zo série ROLINE Pro a Basic. Spínač a nastaviteľný termostat ponúkajú optimálne možnosti prispôsobenia. Model je dostupný v štandardných farbách sivej (RAL 7035) a čiernej (RAL 9005).
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Technológia 19"- / 10" |
| Typ produktu | 19"-Ventilácia skrinky |
| Farba | sivá |
| Rozsah dodávky | Ventilačná jednotka, upevňovací materiál, napájací kábel, montážna konzola pre 19" profilové lišty |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Jednotky výšky | 1 |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Vetranie | Aktívne |
| Počet integrovaných ventilátorov | 4 |
| Spotreba energie ventilátora | na ventilátor: 18 W 10 % |
| Farba RAL | RAL 7035 Svetlosivá |
| Pripojenie k sieti | Ochranný kontaktný konektor, typ E/F |
| Výška | 44 |
| Šírka | 482 |
| Hĺbka | 354 |
| Hmotnosť | 5,33 |
| Výška balenia (jeden kus) | 60 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 510 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 390 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 5,58 |
| Celková hmotnosť | 5,58 |
ROLINE 19 inch fan unit 4 fans thermostat grey
The fan units can be used flexibly in any 19" enclosure. Each fan unit is supplied with two sets of mounting brackets. With the standard set, you can attach the fan unit to any height unit of your network or server enclosure. The second set enables installation in the 19" network or server cabinets from the ROLINE Pro and Basic series. A switch and an adjustable thermostat offer optimum customisation options. The model is available in the standard colours grey (RAL 7035) and black (RAL 9005).
Technical specifications
| Product group | 19"- / 10" technology |
| Product type | 19"-Cabinet ventilation |
| Colour | grey |
| Scope of delivery | Fan unit, fastening material, power cable, mounting bracket for 19" profile rails |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Height units | 1 |
| Material group | Steel |
| Ventilation | Active |
| Number of integrated fans | 4 |
| Fan power consumption | per fan: 18 W ± 10% |
| RAL colour | RAL 7035 Light grey |
| Mains connection | Protective contact plug, Type-E/F |
| Height | 44 |
| Width | 482 |
| Depth | 354 |
| Weight | 5.33 |
| Height of packaging (single piece) | 60 |
| Width of packaging (single piece) | 510 |
| Depth of packaging (single piece) | 390 |
| Package weight (single piece) | 5.58 |
| Gross weight | 5.58 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































