19" Ventilačná jednotka, 2 vetráky, pre nástennú skrinku, čierna
19" Ventilačná jednotka, 2 vetráky, pre nástennú skrinku, čierna
Ventilátorová jednotka pre nástenné rozvádzače série ROLINE Pro, Basic a Basic Plus 19-palcové ven..... celý popis
Ventilátorová jednotka pre nástenné rozvádzače série ROLINE Pro, Basic a Basic Plus
19-palcové ventilátorové jednotky ROLINE sú kompatibilné so všetkými nástennými rozvádzačmi série ROLINE Pro a Basic, ako aj so všetkými nástennými rozvádzačmi série Basic Plus. Dajú sa rýchlo a jednoducho nainštalovať do strešného modulu. Dodatočný vypínač ZAP/VYP ponúka ďalšie možnosti použitia. Model je dostupný v štandardných farbách sivej (RAL 7035) a čiernej (RAL 9005) a voliteľne je vybavený jedným alebo dvoma integrovanými ventilátormi.
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Technológia 19"- / 10" |
| Typ produktu | 19"-Ventilácia skrinky |
| Farba | čierna |
| Rozsah dodávky | ventilátorová jednotka, montážny materiál |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Vetranie | Aktívne |
| Počet integrovaných ventilátorov | 2 |
| Spotreba energie ventilátora | na ventilátor: 18 W 10 % |
| Farba RAL | RAL 9005 Čierna |
| Pripojenie k sieti | Ochranný kontaktný konektor, typ E/F |
| Výška | 87 |
| Šírka | 385 |
| Hĺbka | 205 |
| Hmotnosť | 1845 |
| Výška balenia (jeden kus) | 100 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 160 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 390 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 2 |
| Celková hmotnosť | 2 |
Fan unit for wall-mounted enclosures ROLINE Pro, Basic and Basic Plus series
The ROLINE 19-inch fan units are compatible with all wall-mounted enclosures in the ROLINE Pro and Basic series as well as with all wall-mounted enclosures in the Basic Plus series. They can be installed quickly and easily in the roof module. An additional ON/OFF switch offers additional application options. The model is available in the standard colours grey (RAL 7035) and black (RAL 9005) and is optionally equipped with one or two integrated fans.
Technical specifications
| Product group | 19"- / 10" technology |
| Product type | 19"-Cabinet ventilation |
| Colour | black |
| Scope of delivery | fan unit, mounting material |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Material group | Steel |
| Ventilation | Active |
| Number of integrated fans | 2 |
| Fan power consumption | per fan: 18 W ± 10% |
| RAL colour | RAL 9005 Jet black |
| Mains connection | Protective contact plug, Type-E/F |
| Height | 87 |
| Width | 385 |
| Depth | 205 |
| Weight | 1845 |
| Height of packaging (single piece) | 100 |
| Width of packaging (single piece) | 160 |
| Depth of packaging (single piece) | 390 |
| Package weight (single piece) | 2 |
| Gross weight | 2 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































