19" Ventilačná jednotka, stropná, 2 vetráky, ON/OFF, sivá, RAL7035
ROLINE 19-palcové strešné ventilátorové jednotky, ZAP/VYP 19-palcové strešné ventilátorové jednotk..... celý popis
ROLINE 19-palcové strešné ventilátorové jednotky, ZAP/VYP
19-palcové strešné ventilátorové jednotky ROLINE sú kompatibilné so všetkými predmontovanými sieťovými rozvádzačmi série ROLINE Pro a Basic. Ich inštalácia do strešného modulu je rýchla a jednoduchá. Dodatočný vypínač ZAP/VYP ponúka ďalšie možnosti použitia. Model je dostupný v štandardných farbách sivej (RAL 7035) a čiernej (RAL 9005) a voliteľne je vybavený dvoma alebo štyrmi integrovanými ventilátormi.
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Technológia 19"- / 10" |
| Typ produktu | 19"-Ventilácia skrinky |
| Farba | sivá |
| Rozsah dodávky | strešná ventilátorová jednotka, montážny materiál |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Vetranie | Aktívne |
| Počet integrovaných ventilátorov | 2 |
| Spotreba energie ventilátora | na ventilátor: 18 W 10 % |
| Farba RAL | RAL 7035 Svetlosivá |
| Pripojenie k sieti | Ochranný kontaktný konektor, typ E/F |
| Výška | 47 |
| Šírka | 431 |
| Hĺbka | 416 |
| Hmotnosť | 3085 |
| Výška balenia (jeden kus) | 70 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 430 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 460 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 2 |
| Celková hmotnosť | 2 |
ROLINE 19-inch roof-mounted fan units, ON/OFF
The ROLINE 19-inch roof-mounted fan units are compatible with all pre-assembled network cabinets in the ROLINE Pro and Basic series. They are quick and easy to install in the roof module. An additional ON/OFF switch offers additional application options. The model is available in the standard colours grey (RAL 7035) and black (RAL 9005) and is optionally equipped with two or four integrated fans.
Technical specifications
| Product group | 19"- / 10" technology |
| Product type | 19"-Cabinet ventilation |
| Colour | grey |
| Scope of delivery | roof fan unit, mounting material |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Material group | Steel |
| Ventilation | Active |
| Number of integrated fans | 2 |
| Fan power consumption | per fan: 18 W ± 10% |
| RAL colour | RAL 7035 Light grey |
| Mains connection | Protective contact plug, Type-E/F |
| Height | 47 |
| Width | 431 |
| Depth | 416 |
| Weight | 3085 |
| Height of packaging (single piece) | 70 |
| Width of packaging (single piece) | 430 |
| Depth of packaging (single piece) | 460 |
| Package weight (single piece) | 2 |
| Gross weight | 2 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































