19" Ventilačná jednotka, stropná, 4 vetráky, ON/OFF, pre serverový rack PRO, čierna, RAL9005
ROLINE 19-palcové stropné ventilátorové jednotky, ZAP/VYP, pre serverové rozvádzače Strešné ventil..... celý popis
ROLINE 19-palcové stropné ventilátorové jednotky, ZAP/VYP, pre serverové rozvádzače
Strešné ventilátorové jednotky je možné flexibilne použiť v akejkoľvek serverovej skrini ROLINE 19 série Pro. Každá ventilátorová jednotka sa dodáva s montážnou sadou. Dodatočný vypínač ZAP/VYP ponúka ďalšie možnosti použitia. Model je dostupný v štandardných farbách sivej (RAL 7035) a čiernej (RAL 9005) a môže byť vybavený štyrmi alebo šiestimi ventilátormi.
Technické špecifikácie
| Skupina produktov | Technológia 19"- / 10" |
| Typ produktu | 19"-Ventilácia skrinky |
| Farba | čierna |
| Rozsah dodávky | strešná ventilátorová jednotka, montážny materiál |
| Modulárne rozstupy | 482,6 mm (19 palcov) |
| Materiálová skupina | Oceľ |
| Vetranie | Aktívne |
| Počet integrovaných ventilátorov | 4 |
| Spotreba energie ventilátora | na ventilátor: 18 W 10 % |
| Farba RAL | RAL 9005 Čierna |
| Pripojenie k sieti | Ochranný kontaktný konektor, typ E/F |
| Výška | 50 |
| Šírka | 420 |
| Hĺbka | 530 |
| Hmotnosť | 4555 |
| Výška balenia (jeden kus) | 70 |
| Šírka balenia (jeden kus) | 430 |
| Hĺbka balenia (jeden kus) | 560 |
| Hmotnosť balenia (jeden kus) | 4,33 |
| Celková hmotnosť | 4,33 |
ROLINE 19-inch roof-mounted fan units, ON/OFF, for server racks
The roof-mounted fan units can be used flexibly in any ROLINE 19’ server cabinet Pro series. Each fan unit is supplied with a mounting kit. An additional ON/OFF switch offers additional application options. The model is available in the standard colours grey (RAL 7035) and black (RAL 9005) and can be equipped with either four or six fans.
Technical specifications
| Product group | 19"- / 10" technology |
| Product type | 19"-Cabinet ventilation |
| Colour | black |
| Scope of delivery | roof fan unit, mounting material |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Material group | Steel |
| Ventilation | Active |
| Number of integrated fans | 4 |
| Fan power consumption | per fan: 18 W ± 10% |
| RAL colour | RAL 9005 Jet black |
| Mains connection | Protective contact plug, Type-E/F |
| Height | 50 |
| Width | 420 |
| Depth | 530 |
| Weight | 4555 |
| Height of packaging (single piece) | 70 |
| Width of packaging (single piece) | 430 |
| Depth of packaging (single piece) | 560 |
| Package weight (single piece) | 4.33 |
| Gross weight | 4.33 |
Na sklade reálne držíme skoro 8000 produktov, ktoré sú ihneď k dispozícií k odoslaniu.
Ak zariadujete nové priestory, alebo kanceláriu vieme vám zabezpečiť kompletné riešenie.


































































