Fiber kábel LC-LC, 1m Duplex OS1(9/125µm)
Vyhradzujeme si právo na zmenu technickej špecifikácie a ceny produktu. Obrázky sa môžu líšiť od originálu.
Výrobca Value
Katalógové číslo 21.99.8781
Kód produktu 21998781
Skladom
Value
V cene tovaru je zahrnutý recyklačný poplatok .


Popis

  • VALUE Fibre Optic Jumper cables, single-mode, for long distance wiring with good price performance ratio.
  • Duplex cable with fibre type single-mode 9/125 µm
  • Availiable lengths: 0.5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 5 m and 10 m
  • Color: yellow

Technické dáta

Product group Fibre optic cable
Product type Fibre Optic Jumper Cables OM3
Conveyance good No
Quantity of fibre 2
Conductor composition Compact conductor
Cable type Duplex Cable
External cable No
Fibre section 9/125µm
side 1 connector type LC
side 2 connector type LC
Colour (Cable) yellow
Kevlar strain relief Yes
External cable diameter 2,8x6 mm
Mantle of external cable PVC
Halogen free cable No
Konektory LC-LC
Typ kábla Duplex
Typ vlákna Singlemod OS1(9/125µm)
Dĺžka kábla 1m
Prevedenie štandard
Výrobca Value