Fiber kábel LC-LC, 1m Duplex OS2(9/125µm)
Vyhradzujeme si právo na zmenu technickej špecifikácie a ceny produktu. Obrázky sa môžu líšiť od originálu.
Výrobca EFB
Katalógové číslo O0350.1
Kód produktu O0350.1
Skladom
EFB
V cene tovaru je zahrnutý recyklačný poplatok .

Duplex Jumper LC/LC 9/125µ 1m, OS2, LSZH, yellow
Fiber:
Fiber/Jacket: OS2 yellow
Length: 1.0
Jacket: yellow
Connector type: 2 x LC blue
PU: 1
jacket yellow 2x LC connector blue Fiber I-VH 2E 9/125µ OS1/OS2
Konektory LC-LC
Typ kábla Duplex
Typ vlákna Singlemod OS2(9/125µm)
Dĺžka kábla 1m
Prevedenie štandard
Výrobca EFB