Fiber kábel LC/APC-LC/APC,10m Duplex OS2(9/125µm)
Vyhradzujeme si právo na zmenu technickej špecifikácie a ceny produktu. Obrázky sa môžu líšiť od originálu.
Výrobca EFB
Katalógové číslo O0381.10
Kód produktu O0381.10
Skladom
EFB
V cene tovaru je zahrnutý recyklačný poplatok .

Duplex Jumper LC-APC/LC-APC 10m, 9/125µ OS1/OS2
Fiber: I-VH 2E 9/125µ OS2
Fiber/Jacket: OS2 yellow
Length: 10.0
Jacket: yellow
Connector type: LC green 8°
PU: 1
Konektory LC/APC-LC/APC
Typ kábla Duplex
Typ vlákna Singlemod OS2(9/125µm)
Dĺžka kábla 10m
Prevedenie štandard
Výrobca EFB