Fiber kábel LC-LC, 1m Duplex OM2(50/125µm) armored
Vyhradzujeme si právo na zmenu technickej špecifikácie a ceny produktu. Obrázky sa môžu líšiť od originálu.
Výrobca EFB
Katalógové číslo O6504.1
Kód produktu O6504.1
Skladom
EFB
V cene tovaru je zahrnutý recyklačný poplatok .

Duplex Jumper s.armored LC/LC 50/125µOM2,1m,LSZH,grey
Fiber: I-V (BS) H 2G 50/125µ OM2
Length: 1.0
Jacket: grey
Connector type: LC beige
PU: 1

Stainless steel spiral coil and stainless steel braid for high mechanical protection
Non-crushable, shock-proof, bend-insensitive
Very high flexibility
High lateral pressure and tensile resistance

Konektory LC-LC
Typ kábla Duplex
Typ vlákna Multimod OM2(50/125µm)
Dĺžka kábla 1m
Prevedenie armored
Výrobca EFB